KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027061

nr 1302 7061

Anita Adolfsson, "Rosendahls trädgård". Olja på duk, signerad, 33x41cm

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:00:11

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm